Przejdź do treści

Zaawansowane analizy i raportowanie, czyli Business Intelligence w technologii SAP

Trzeci odcinek podcastu jest odcinkiem wyjątkowym. Jest to pierwsza rozmowa z gościem, który przedstawił wiele praktycznych aspektów swojej pracy.

Paweł Zięba jest niezależnym konsultantem, freelancerem w obszarze Business Intelligence. Opowiedział o tym czym się zajmuje oraz zdradził kilka niuansów swojej pracy.

Oto najistotniejsze tematy jakie zostały poruszone w trakcie rozmowy:

  • Czym jest Business Intelligence? Jaką wartość daje ta technologia klientowi końcowemu oraz jakie aspekty technologiczne się za tym kryją.
  • Czym jest enigmatyczny ABAP lub HANA w technologii SAP?
  • Jakie były początki Pawła w tym obszarze zawodowym, skąd taki wybór ścieżki kariery?
  • Jak wygląda jego podstawowy zakres obowiązków oraz dzień w pracy?
  • Jaka jest rola analiz i raportowania przed pandemią koronawirusa oraz jak wygląda zapotrzebowanie na tego typu usługi obecnie?
  • Jakie są plusy i minusy pracy niezależnego konsultanta?

Jeżeli jesteś zainteresowany by skontaktować się z Pawłem to znajdziesz go na:

Muzyka: purple-planet.com.

[spreaker type=player resource=”show_id=4312075″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

Podobał Ci się odcinek? Zapraszam do mojej listy mailingowej by otrzymać więcej dodatkowych materiałów oraz być na bieżąco z nowościami!